TOP LATEST FIVE درب اتوماتیک URBAN NEWS

Top latest Five درب اتوماتیک Urban news

Top latest Five درب اتوماتیک Urban news

Blog Article

ارائه محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان، همواره سرلوحه کلیه اقدامات و فعالیت های آتی دُر است. برای کسب اطلاعات فنی و اطلاع از قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

درب پارکینگ ریلی با قدرت ۸۰۰ کیلو تا ۲۴۰۰ کیلو درب های ریلی سنگین برای درب های ریلی صنعتی کارخانه های بزرگ با عرض ورودی تا ۸متر مجهز به چشم و حس گر های جانبی و فلاشر با برد فول آپشن و قابل تغییر برای تنظیمات زبان و دو سرعته توسط یوزر و قفل و رمز ورود برای تطبمات برد و ایمنی بالا ضد سرقت و کد دهی توسط افراد ناشناس.

بیشتر از این درب‌ها برای بخش ورودی بانک‌ها، مراکز اداری و مراکز خرید بهره می‌گیرند که اصلی‌ترین دلیل آن سهولت در رفت و آمد افراد می‌باشد که امروزه در ساختمان‌های پرتردد برای اینکه نمای ساختمان جلوه بیشتری کند درب شیشه‌ای اتوماتیک به جای درب‌های قدیمی و معمولی استفاده می‌شود تا هم رفت و آمد ساده‌تر شود.

بسیاری از بیمارستان‌های تهران و ایران با خرید آنلاین از آتی در، سطح ایمنی و بهداشتی خود را ارتقاء داده‌اند.

این درب‌ها به صورت کشویی، تلسکوپی و تاشو باز و بسته می‌شوند. تعداد لنگه‌های ثابت و متحرک آن‌ها نیز با توجه به فضا و نیاز مورد نظر متغیر است.

استفاده از درب‌های اتوماتیک ریلی یا کشویی برای پارکینگ چه مزیت‌هایی دارد؟

بیشتر در ساختمان های تجاری، استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری و یا مکان هایی درب اتوماتیک پارکینگ که زیبایی ظاهری درب ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است، از این نوع درب ها استفاده می شود. درب ورودی شیشه ای ساختمان را می توان در ابعاد و سایزهای مختلف برای مکان ها و فضا های متفاوت طراحی و اجرا کرد. انواع درب های شیشه های ورودی برای آپارتمان ها، سالن های کنفرانس، ساختمان های اداری و تجاری، سالن های آرایشی، استودیو های عکاسی و همچنین پارتیشن شیشه ای مطب وجود دارد. شهر پارتیشن به عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان انواع اتاقک و پارتیشن با شیشه سکوریت در نظر دارد شما را با این فضاهای مدرن و شیک و کاربری بی‌نظیرشان آشنا کند. برای آشنایی بیشتر با این درب ها و انواع پارتیشن شیشه‌ای و یا اجرای پارتیشن شیشه ای ما را در این مقاله از شهرپارتیشن همراهی کنید.

استفاده از این درب‌های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ‌ها باعث ایجاد و افزایش امنیت در ساختمان‌ها می‌شود.

در صورت نصب هر یک از این اجزا بر روی درب اتوماتیک، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

درب کرکره اتوماتیک از جنس‌های مختلفی نظیر فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه فابریک و حتی برخی مواد اولیه شفاف ساخته می‌شود. این نوع درب در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شود.

درب ‌اتومات به شکل‌های مختلفی تولید شده و کاربردهای متنوعی دارند.

درب پارکینگی تک لنگه قابلیت نصب در پارکینگ های مسقف و ساختمان های شمالی و حیاط دار را دارند، اما توصیه می شود از لحاظ فنی این دربها در ساختمان هایی که درب پارکینگ آن زیر واحد ساختمان است استفاده نشوند.

درب پارکینگ ریلی برای مکان هایی که با محدودیت فضا رو به رو هستند، بسیار مناسب است.

اولین ویژگی که می‌خواهیم در این زمینه به شما بگویم این است که شما با استفاده از درب شیشه‌ای اتوماتیک می‌توانید مشکلات زیادی را حل کنید اما زمان این کار برای شما تاثیرگذار است که شما به سراغ خرید درب‌های معتبر و با کیفیت بروید حتی اگر محصولات خوبی نخرید نمی‌تواند برای شما کارساز و کمک ‌کننده باشد پس بهترین کار برای تهیه آنها این است که در قدم اول به سراغ محصولات معتبر در این حوزه بروید و از جمله‌های درست که به شما ضمانت قطعات ارائه می‌دهند محصولات را تهیه کنید.

Report this page